O nás

                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                      NAŠE ZÁBRADLIE

Názov internetového obchodu NI-TA.SK vznikla po dlhodobej spolupráci s firmou NI-TA Metal s.r.o. ktorá mala sídlo v Levice okres Nitra. Firma NI-TA Metal s.r.o. ukončila v roku 2017 pôsobenie na slovenském trhu a prerušila tak dobre nadviazané vzťahy. V roku 2019 sa rozhodal firma HK Zábradlí s.r.o. ČR kúpiť webowé stránky a cieľom našej spoločnosti je vrátiť na územie SK kvalitný systém montovaného zábradlia.

Spoločnosť HK Zábradlí s.r.o. vznikla 15. 11. 2016 z dlhodobej spolupráce s firmou Truhlářství David Klapka založenú 1. 7. 2006. stolárstva David Klapka mala predaj a montáž zábradlí ako doplnkovú službu a na stálej dopytovania zákazníkov a väčšie požiadavky trhu sme založili v roku 2014 internetový obchod www. hkzabradli.cz. O dva roky neskôr sme pre svojich zákazníkov a kvalitu predávaných výrobkov založili právnickú firmu HK Zábradlí s.r.o. ktorej konateľom je David Klapka a spolumajiteľom Libor Pavlíček. Hlavným mottom Firmy HK Zábradlí s.r.o. je Vám ponúkať kvalitné výrobky a montáž zábradlia s vysoko preškolenými montérov. V súčasnej dobe disponujeme štyrmi montážnymi firmami, ktoré sa starajú o kvalitnú a včasnú montáž a piatimi zamestnancami, ktorí sa starajú o chod a podporu celej firmy.

 

Ak hľadáte lacné a zároveň kvalitné zábradlie ste na správnom mieste. Ponúkame certifikované hliníkové a nerezové zábradlie pre vonkajšie i vonkajšie použitie. Montáž zábradlí funguje ako klasická stavebnica, takže realizácia diela je veľmi jednoduchá. Jednotlivé stavebné diely, dielce, zostavy i konštrukcie sú riadne testujú a spĺňajú prísne bezpečnosťou zásady. Osvedčenie o zhode riadenie výroby je k nahliadnutiu v sídle firmy.

Snažíme sa vyjsť v ústrety všetkým vašim prianiam a požiadavkám a stále zdokonaľujeme webové stránky tak, aby bol váš výber čo najkomfortnejšie. Pomocou konfigurátora zábradlia si sami môžete zložiť svoje zábradlia a spočítať cenu. S konečnou úpravou vám rád pomôže preškolený pracovník, ktorého môžete kontaktovať priamo telefonicky alebo na základe Dopytové formulára alebo e-mailu. Vypracujeme vám zadarmo cenovú ponuku, ktorá bude vytvorená položkovo, takže sami dobre uvidíte, ktoré komponenty či spotrebný materiál sú v nej zahrnuté.

Ak by ste si na montáž nášho hliníkové a nerezové zábradlie netrúfli sami, radi ju pre vás zrealizujeme. Naši skúsení montážnici k vám na základe vašej požiadavky prídu, odborne zamerajú a my spracujeme cenovú ponuku.

Navštíviť nás môžete aj priamo v našej vzorkovej predajni HK Zábradlie (okres Hradec Králové), či v našej pobočke v Zaječov (okres Beroun)

V týchto pobočkách si môžete svoje zábradlie bezplatne vyzdvihnúť. Zábradlie vám narežeme podľa vašich požiadaviek a pripravíme tak, aby ste si svoj tovar bezpečne doviezli domov. Ak budete chcieť zábradlia zaslať, stačí zadať do požiadaviek a my vám tovar dopravíme prostredníctvom nášho zmluvného prepravného partnera.

Seo servis     

xxx