Powered by Smartsupp

Montáž zábradlia

MONTÁŽ ZÁBRADLIA 

Staviate alebo rekonštruujete byt, rodinný dom alebo firmu a premýšľate o vhodnom zábradlí do interiéru alebo exteriéru? Určite Vás zaujme Náš systém stavebnicového zábradlia. Jeho montáž nie je zložitá, ale pokiaľ si neviete rady a chcete profesionálny prístup a montáž, môžete si nechať namontovať zábradlie od Našej firmy HK Zábradlie s.r.o. Všetky naše modely majú certifikáciu a zodpovedajú STN.

Znížená sadzba DPH

V prípade, že sa jedná o rodinný dom, ktorého celková podlahová plocha nepresiahne 350 m2 alebo byty kde celková podlahová plocha nepresiahne 120m2, je pri poskytnutí stavebných a montážnych prác vrátane materiálu možnosť uplatniť nárok na zníženú daň DPH vo výške 12% viď. znenie zákona o dani z pridanej hodnoty.

V prípade záujmu o naše zábradlie Nás stačí kontaktovať na e-mail info@hkzabradli.cz alebo vyplniť náš dopytový formulár a my sa o všetko postaráme za Vás.

 

Neodborná montáž zábradlia

Zdá sa Vám cena za montáž zábradlia vysoká? Na videu nižšie investor odmietol montáž našou firmou a ušetril rádovo 15-20 tis. Následná oprava celého zábradlia tak, aby zodpovedala požiadavkám noriem, vyšla investora o niekoľko desiatok tisíc viac.

Nepodceňte svoje schopnosti a zverte radšej montáž zábradlia do našich rúk.

 
 

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.