Powered by Smartsupp

Naše obchody

Spoločnosť HK Zábradlí s.r.o. vznikla 15. 11. 2016 z dlhodobej spolupráce s firmou Truhlářství David Klapka založenou 1. 7. 2006. Truhlárstvo David Klapka mala predaj a montáž zábradlia ako doplnkovú službu a na stále dopytovanie zákazníkov a väčšie požiadavky trhu sme založili v roku 2014 internetový obchod www. hkzabradli.cz . O dva roky neskôr sme pre svojich zákazníkov a kvalitu predávaných výrobkov založili právnickú firmu HK Zábradlí s.r.o. ktorej konateľom je David Klapka a spolumajiteľom Libor Pavlíček.


V decembri 2019 sme pre svojich slovenských susedov tiež vytvorili internetový obchod www.ni-ta.sk. Názov internetového obchodu NI-TA.SK vznikla po dlhodobej spolupráci s firmou NI-TA Metal s.r.o. ktorá mala sídlo v Levice okres Nitra. Firma NI-TA Metal s.r.o. ukončila v roku 2017 pôsobenie na slovenskom trhu a prerušila tak dobre naviazané vzťahy. V roku 2019 sa rozhodol firma HK Zábradlí s.r.o. SR kúpiť webové stránky a cieľom našej spoločnosti je vrátiť na územie SK kvalitný systém montovaného zábradlia.


Hlavným motom Firmy HK Zábradlie s.r.o. je Vám ponúkať kvalitné výrobky a montáž zábradlia s vysoko preškolenými montérmi. V súčasnej dobe disponujeme štyrmi montážnymi firmami, ktoré sa starajú o kvalitnú a včasnú montáž a piatimi zamestnancami, ktorí sa starajú o chod a podporu celej firmy. 

Internetové obchody:

https://hkzabradli.cz  Prodej a montáž zábradlí

https://zabradli-shop.cz  Prodej a montáž zábradlí

https://www.hkpalubky.cz/  Prodej hliníkových palubek a obkladů 

https://dd-truhlarstvi.cz Prodej interiérových dveří

Propagační web:

https://prozabradli.cz  Prezentace 

 

Internetové obchody:

https://ni-ta.sk Predaj a montáž zábradlí

 

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom za dôveru, ktorú k nám vložili.


Za firmu HK Zábradlie s.r.o Libor Pavlíček.